Szkolenie indywidualne

Z Asztir

» Szkolenia » Szkolenie indywidualne » Szkolenie grupowe » Dla hodowców » Agility

Szkolenie Indywidualne

Jest ofertą dla osób, które chcą nauczyć swojego psa podstaw posłuszeństwa, jednocześnie ucząc się siebie nawzajem, a poprzez zajęcia teoretyczne, uczą się również jak rozwiązywać różne pojawiające się problemy. Opieramy się na pozytywnym szkoleniu wykorzystując do nauki różne metody uzyskiwania zachowań. Opiekunowie przychodzą z psem na plac i są wtedy jedynymi uczestnikami, z którymi pracuje trener. Zajęcia odbywają się w pomieszczeniu lub na ogrodzie. Przewidywana liczba zajęć - 18-godzinnych lekcji oraz dwa godzinne spotkania, gdzie omawiana jest teoria. Godziny i dni są indywidualnie ustalane z klientem.

Co jest potrzebne na szkoleniu

Na szkolenie psy przychodzą w zwykłej parcianej lub skórzanej obroży, nie akceptujemy kolczatki oraz obroży zaciskowej (typu łańcuszek). Zachęcamy natomiast do używania obroży uzdowej inaczej zwanej kantarkiem. Smycz powinna być długości od 1,2m do 2m z dwoma karabinkami. Potrzebna jest również saszetka, w której przechowujemy smakołyki oraz same smaczki pokrojone w malutkie kawałki wielkości orzeszka ziemnego lub mniejsze. Kliker oraz target dostają Państwo na zajęciach od firmy. Wszystkie te rzeczy są omawiane i pokazane na nieodpłatnym spotkaniu organizacyjnym.

Czego uczymy na szkoleniu

  • Siadanie - przy nodze i na odległość na komendę słowną i optyczną
  • Warowanie - przy nodze i na odległość na komendę słowną i optyczną
  • Stój
  • Chodzenie przy nodze - na smyczy oraz bez smyczy
  • Dostawianie do nogi
  • Przynoszenie przedmiotów
  • Przywoływanie - komenda "do mnie" wykonana w rozproszeniach
  • Kontrolowana zabawa z psem - komendy "zabawa", "puść", "moje"

Na zajęciach teoretycznych uczymy rozwiązywania problemów z zakresu niepożądanego zachowania psa (np. skakanie).

Na szkolenie jest wystawiana faktura VAT a po jego ukończeniu pies dostaje certyfikat ukończenia szkolenia.

Jeżeli właściciel życzy sobie wprowadzenia dodatkowej komendy, należy to skonsultować z trenerem przed rozpoczęciem kursu.

Szkolenie z zakresu wystawiania psa jest przeprowadzane dodatkowo za dopłatą. Cena jednej indywidualnej godzinnej lekcji wynosi 30 PLN brutto. Przy większej ilości lekcji tylko z zakresu określonego zachowania cena do uzgodnienia indywidualnie.

Zapraszam Państwa do wizyty w ośrodku.

© Asztir & cgartists | Kontakt