Szkolenia

Z Asztir

» Szkolenia » Szkolenie indywidualne » Szkolenie grupowe » Dla hodowców » Agility » Galeria

Witamy Państwa w dziale szkolenia ludzi z zakresu prowadzenia psa

Psami interesowałam się od dawna, jednakże warunki na posiadanie psa pojawiły się w momencie przeprowadzki do domu prywatnego, wtedy też (a był to rok 2002) pojawiła się u nas suczka w typie amstaffa. Po roku przeszłam z nią pierwsze szkolenie metodą awersyjną przy użyciu kolczatki. Nie była to jednak dla nas ciekawa nauka, dlatego też po zakupie kolejnego psa udaliśmy się na szkolenie metodą pozytywną przy użyciu klikera do Fundacji Alteri. Uczęszczaliśmy na zajęcia do Gliwic prowadzone przez Jacka Gałuszkę. Następnie zapisałam się na kurs Trenera Alteri, który ukończyłam zaliczywszy egzamin zarówno pisemny z wiedzy teoretycznej jak i praktyczny z posłuszeństwa psa. W 2013 zakończyłam warsztaty "Najpierw wytresuj kurczaka" na Ranchu Stokrotka.

Zakończyłam również kolejny etap nauki w fundacji Alteri z zakresu aspiranta instruktora. Zdobywam wiedzę zarówno z książek jak i zajęć praktycznych oraz seminariów. Cały czas rozwijam się aby coraz lepiej pomagać ludziom w ich pracy z psami.

Zachęcam Państwa do przyjścia na bezpłatne spotkanie na którym omawiam metodę szkoleniową z której korzystam na zajęciach. Szkolenie pozwala na lepszą znajomość nie tylko własnego psa ale również innych psów, zawęża więź między pupilem a jego opiekunami oraz uczy poprawnego zachowania.

Szkolenia odbywają się pod adresem Pawelce 35, gmina Klonowa, powiat sieradzki, województwo Łódzkie.

Typy szkoleń

Szkolenie indywidualne

Szkolenie grupowe

Dla hodowców

Agility

Nasze psy

Looneczka - najstarsza nasza sunia, w typie amstaffa, wyszkolona najpierw metodą awersyjną, a następnie metodą pozytywną. Sunia z charakterkiem :D urodzona i zakupiona latem 2002 roku. Wspaniała przyjaciółka całej naszej rodziny i jednocześnie twardy obrońca. Niestety w 2013 odeszła za tęczowy most.

CARTMAN Stawka Większa Niż Życie - pies zakupiony w polskiej hodowli, przybył do nas mając 2 miesiące w lutym 2006 roku. Wyszkolony w Alteri metodą pozytywną, zdał egzamin Podstawy Pracy z Psem uzyskując 139 na 160 punktów i ocenę bardzo dobrą. Cartman jeździ również na wystawy gdzie praktycznie zawsze staje na podium i uzyskuje oceny doskonałe. Aktualnie zaczynamy powoli przygodę z agility.

RAVENA z Hambalek Busin - suczka zakupiona w czeskiej hodowli we wrześniu 2007 roku mając 2 miesiące. Sunia bierze udział w wystawach, sędziowie mają różne zdania na jej temat, jednakże sunia zdobyła już Championa Polski i podbijamy powoli inne kraje.

LADY PADME AMIDALA Bullamo - pierwsza sunia wyhodowana przeze mnie, nasz mały polsko - holenderski skarb. Sunia jest pojętna i szybko się uczy. Na wystawach zdobywa powoli uznanie. Mamy nadzieję, że pójdzie w ślady ojca i matki.

FAST AND FURIOS BRIAN Bullamo'.

Zapraszamy Państwa również do obejrzenia strony naszej hodowli Bullamo.

© Asztir & cgartists | Kontakt